BOHEMA- inwestycja, która wymyka się tradycyjnym klasyfikacjom

Wrz 12 2018

BOHEMA- inwestycja, która wymyka się tradycyjnym klasyfikacjom

W industrialnych obiektach po dawnej fabryce POLLENA-URODA oraz w nowo wybudowanych budynkach powstaje koncept urbanistyczny łączący historię z nowoczesnością. Projekt jest wyjątkowym pomysłem stworzenia nowej przestrzeni do życia w Warszawie. Przewiduje połączenie różnych funkcji: mieszkaniowej, usługowej, handlowej, biurowej, apart-hotelu, a także kulturalnej i społecznej.

BOHEMA to miejsce otwarte na miasto, zarówno w przenośni jak i dosłownie. Jest otwarte na miejski rytm życia przez całą dobę. Otwarte na miasto również przez swoją lokalizację: świetnie skomunikowanie, położone bezpośrednio przy stacji metra Szwedzka, której otwarcie planowane jest na 2019. W sąsiedztwie znajdują się drogi, trasy wylotowe, tramwaje i autobusy. W pobliżu znajduje się również Dworzec Wileński.

– BOHEMA to będzie szczególne miejsce – podkreśla Arie Koren, CEO OKAM Capital – BOHEMA to inwestycja, która wymyka się tradycyjnym klasyfikacjom: bo to nie tylko mieszkania, nie tylko powierzchnia handlowa i biurowa. To przestrzeń miejska, która oprócz pełnienia tych funkcji nawiązuje do tradycji miejskich placów, gdzie toczyło się życie społeczne. Jestem dumny, że OKAM jest inwestorem i pomysłodawcą tego projektu – dodaje Koren.

0 Comments
Share Post
bluevine
anna.kruszewska@bluevine.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.